O NÁS

O NÁS

RÁDI VÁS UVÍTÁME V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ (Centrum zdravé dětské obuvi), která se nachází na Staré Osadě 15, BRNO - Židenice.

Otevírací doba

Pondělí - pátek    9:30 - 17:30

Sobota                 9:30 - 12:00

nabízíme více

Náš obchod jsme připravili přímo podle Vašich představ. K bezstarostnému nákupu Vám bude k dispozici NEJVĚTŠÍ HRACÍ KOUTEK mezi ostatní dětskou obuví v Brně. Krásná krajinná prolízačka se skluzavkou, jeskyní a pohyblivými dveřmi. V naší prodejně nabízíme dostatek místa pro Vaše ratolesti i s kočárky. Příjemný zastřešený bezbariérový přístup a konečně VELKÉÉÉ PARKOVIŠTĚ u nákupního centra - hurááá.

Vaše děti nikdy neodejdou s prázdnou. Můžou si sami vybrat z mnoha krásných barevných balónků. Nemusíte mít obavy, s dětmi máme zkušenosti. Velice rádi budeme nápomocni v odzkoušení dětských botiček. Klademe důraz na PŘÍJEMNÝ a odborně vyškolený personál.

Na našich stránkách je orientační výčet botiček, přijďte osobně, vyberete si z mnohem větší nabídky!

Pomáháme

Z Vašich nákupů pomáháme! Podporujeme nadaci DOBRÝ ANDĚL. 

Hlásíme se k zásadám sociálního podniku!

Hlásíme se k zásadám zeleného podnikání!

Profesionalita

V našem obchodě pravidelně probíhají odborné měření nohou na podometru se specialisty. Sledujte nás aktuálně na našich facebookových stránkách!

Spolupracujeme na výzkumu analýzy dynamického zatížení nohy při chůzi u dětí nosících běžnou obuv a barefoot obuv. Cílem bude popsat vývoj nožní klenby a chůze u dětí předškolního a mladšího školního věku. Praktická část bude zaměřená na srovnání plantárních tlaků při chůzi u dětí těchto věkových skupin nosících běžnou a barefoot obuv.

naše vize

Rozšiřování nabízeného sortimentu ZDRAVÉ DĚTSKÉ OBUVI.

Udržení kvality a příjemného přístupu k Vám milé zákaznice a k Vašim dětem. Nezapomínáme na ně. Přejeme si, ať se u nás cítíte příjemně a lépe než kdekoliv jinde.

Ve spolupráci s výzkumem udržování a určování trendu ve zdravé dětské obuvi.

Nezapomínat na potřebné a nadále POMÁHAT!