O NÁS

O NÁS

RÁDI VÁS UVÍTÁME V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ (Centrum zdravé dětské obuvi), která se nachází na Staré Osadě 15, BRNO - Židenice.

Otevírací doba

Pondělí - pátek    9:30 - 17:30

Sobota               9:30 - 12:00

nabízíme více

Náš obchod jsme připravili přímo podle Vašich představ. K bezstarostnému nákupu Vám bude k dispozivi VELKÝ HRACÍ KOUTEK pro děti. 

V naší prodejně nabízíme dostatek místa pro Vaše ratolesti i s kočárky. Příjemný zastřešený bezbariérový přístup a VELKÉ PARKOVIŠTĚ u nákupního centra.

Vaše děti nikdy neodejdou s prázdnou. Můžou si sami vybrat z mnoha krásných barevných balónků. Klademe důraz na PŘÍJEMNÝ a odborně vyškolený personál.

Na našich stránkách je orientační výběr botiček, přijďte osobně, vyberete si z mnohem větší nabídky!

Pomáháme

Z Vašich nákupů pomáháme! Podporujeme nadaci DOBRÝ ANDĚL. 

Hlásíme se k zásadám sociálního podniku!

Hlásíme se k zásadám zeleného podnikání!

Profesionalita

V našem obchodě pravidelně probíhají odborné měření nohou na podometru se specialisty. Sledujte nás aktuálně na našich facebookových stránkách!

Spolupracujeme na výzkumu analýzy dynamického zatížení nohy při chůzi u dětí nosících běžnou obuv a barefoot obuv. Cílem bude popsat vývoj nožní klenby a chůze u dětí předškolního a mladšího školního věku. Praktická část bude zaměřená na srovnání plantárních tlaků při chůzi u dětí těchto věkových skupin nosících běžnou a barefoot obuv.

naše vize

Rozšiřování nabízeného sortimentu ZDRAVÉ DĚTSKÉ OBUVI.

Udržení kvality a příjemného přístupu k Vám milé zákaznice a k Vašim dětem. Nezapomínáme na ně. Přejeme si, ať se u nás cítíte příjemně a lépe než kdekoliv jinde.

Ve spolupráci s výzkumem udržování a určování trendu ve zdravé dětské obuvi.

Nezapomínat na potřebné a nadále POMÁHAT!